Uwaga
Serwis Wedapolis jest portalem tematycznym prowadzonym przez Grupę Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na tej witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Strona główna

Z Wedapolis, wiec
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Witaj w Wedapolis,
wiecu wedapedystów, w którym każdy może zabrać głos.

W serwisie jest 35 063 stron, w tym 28 112 artykułów.
Przejdź na nasz Wiec lub przejrzyj poradnik Telemedia.

O PROJEKCIE

Serwis Wedapolis jest prowadzony przez Grupę Wedamedia. Główne tematy poruszane na naszym Wiecu dotyczą wiedzy ogólnej oraz zawartości i funkcjonowania bratnich projektów Grupy Wedamedia. Zobacz też jak i dlaczego powstała Wedamedia. Poznaj bratnie projekty Wedamedii. Dowiedz się więcej o krytyce Wikipedii.

NASZE KANAŁY KOMUNIKACJI

Nasz Wiec to różne formy komunikacji. Skorzystaj z nich, aby zadać pytanie, rozpocząć dyskysję, zgłosić błąd, czy też uzyskać pomoc. Dostepne są wymienione poniżej formy kontaktu z przedstawicielami Grupy Wedamedia lub jej bratnimi projektami.

Forum phpBB

Załóż nowy wątek, weź udział w dyskusji lub napisz wiadomość na naszym Forum

Discord

Grupa Wedamedia

Mamy server na Discordzie pod nazwą Wedamedia, którym administruje Wedun, a każdy z projektów ma tam swój kanał dyskusyjny:

Można również korzystać z kanału głosowego, który nazwaliśmy Gadka.
Aby zostać członkiem naszej grupy dyskusyjnej na Discordzie należy się tam zarejestrować i dokonać potwierdzenia adresu e-mail oraz korzystać z Discorda przynajmniej 10 minut.

Facebook

Można napisać wiadomość do wybranej strony (fanpage'a) na Facebooku:

A także można się przyłączyć do grupy dyskusyjnej Wedapolis.

Instagram

Wedapedia posiada też konto na Instagramie

Twitter

Możecie śledzić Wedapedię także na Twitterze

Freenode

Kolejnym kanałem kontaktowym jest Freenode, gdzie każdy może zostać członkiem naszej grupy webczatowej i korzystać z kanału Kiwi IRC: #Wedamedia. Kanałem zarządza Wedun.

Telegram

Użytkownicy Telegramu mogą się skontaktować z nami za pośrednictwem kanału wedamedia

TELEMEDIA

Znajdziecie tutaj artykuły na temat systemów komunikacji we współczesnym świecie oraz mediów i informatyki, głównie pochodzące z Wikipedii, ale też inne, dodane przez naszych Użytkowników. Ty też możesz dodawać i edytować artykuły, wystarczy się zarejestrować.
Jeśli jesteś zalogowanym Użytkownikiem możesz zacząć przygodę jako wedapedysta wpisując w poniższe pole nazwę nowego artykułu lub przeznaczonego do edycji.


POMOC

Jeśli potrzebujesz pomocy pisz do nas śmiało za pośrednictwem dostępnych kanałów komunikacji. Przejrzyj także kategorię Pomoc lub po prostu napisz wiadomość e-mail na adres:admin[@]wedamedia[.]pl
.


Wedamedia


Organizacyjną i techniczną odpowiedzialność za bratnie projekty ponosi Grupa Wedamedia.

Zapytaj o pomoc któregoś z administratorów, przejrzyj FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania) lub skorzystaj z innych form kontaktu.